
Інвертор напруги Макіта, інвертор для акумуляторів Makita 18v-220v, інвертор на акумулятор Makita, перетворювач напруги 18-220
630 ₴
- Готово до відправки
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ АДАПТЕР. ВІДПРАВКА 26.12
Акумуляторний інвертор напруги PROFI-TEC PCB3020V – дозволяє перетворити вашу акумуляторну батарею на портативний елемент живлення, для ваших пристроїв. Це можуть бути гаджети (смартфон, ноутбук, годинник тощо) або побутові мережеві пристрої, споживана потужність яких не перевищує 200 Вт.
Особливості акумуляторного інвертора напруги PROFI-TEC:
-
Перетворє 21 В постійного струму в 220 В змінного струму, що підходить для всіх видів зовнішньої роботи та невеликої побутової техніки. З оновленим інтелектуальним чіпом, захистом від перегріву та постійною температурою заряджання, безпечніше у використанні;
-
На корпусі пристрою передбачено три виходи USB, та розетку 220В, під стандартний побутовий штепсель;
-
Компактна та легка конструкція для зручного транспортування та зберігання;
-
Світлодіодне підсвічування;
-
Зручні кнопки керування пристроєм.
Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT. НЕ ПІДХОДИТЬ ДО БАТАРЕЇ ДНІПРО М.
Комплект поставки:
-
Акумуляторний інвертор напруги PROFI-TEC PCB3020V;
-
Інструкція з експлуатації;
-
Упаковка – картонна коробка;
-
Без акумулятора та зарядного пристрою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Частота | 60 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Допустима пікова потужність | 120 Вт |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 3 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 3 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 630 ₴





