
Тактична сумка через плече Акрополіс, сумка для документів, ноутбука, карт, сумка тактична Піксель, сумка тактична через плече
2 400 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (63) 242-11-78
Юліяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка "3 в 1" Acropolis
• для ноутбуків
• карт
• документів
матеріал
• вологозахисні властивості
• CORDURA D900
Особливості: водовідштовхувальне просочення, відділ для безпечного транспортування ноутбука, анатомічна конструкція, бічний вхід, нижній вхід, лямки анатомічної форми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Вага | 0.9 кг |
| Візерунки і принти | Піксель |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Висота | 35 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Cordura |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴






